Соціальна
відповідальність

Благодійний мистецький проєкт «Ковчег»
Law office of Zoriana Pelekh надає підтримку українським митцям, заохочуючи їх творити на користь держави та суспільства.

Благодійний мистецький проєкт «Ковчег» має на меті:
 • демонстрацію культурного та мистецького потенціалу нашої країни;
 • популяризацію сучасного українського мистецтва в нашій країні та за її кордонами, налагодження культурного діалогу;
 • потенційний збір коштів для спорудження житла для внутрішньо-переміщених осіб, що втратили житло внаслідок війни рф проти України.
  Крапля крові — початок моря життя
  Напочатку червня наша компанія планує провести день донорства. Адже ми знаємо, наскільки складною є ситуація з донорською кров'ю в Україні. Донорство – це не тільки про здачу крові чи її компонентів. Донорство – це про людину, її турботу про себе та емпатію до довколишніх. Це про обмін дорогоцінною енергією, що міститься в кожній краплині крові та води, які є основою життя.
  Тому Law Office of Zoriana Pelekh пропонує Вам долучитися до програми "Крапля крові – початок моря життя", адже донорство однієї людини може врятувати життя трьом пацієнтам.
  Якщо Ви зацікавлені в отримані детальнішої інформації — пишіть нам у мессенджери і ми обов'язково відповімо на всі Ваші запитання.

  Ставайте донорами разом з Law office of Zoriana Pelekh❤️
  2 червня відбулася благодійна подія
  "Крапля крові — початок моря життя"
  Перш за все, хочемо подякувати Всім, хто приєднався. Завдяки Вашій підтримці, ми маємо натхнення ініціювати більше соціальних заходів. Дякуємо, що допомагаєте робити світ кращим.
  "Коли ми розпочали готуватися до благодійного заходу і запрошувати людей, в цей момент до нас прийшло розуміння, яка це нагальна та серйозна проблема. Наше суспільство дуже неохоче погоджується брати участь в таких ініціативах.
  Після спілкування з людьми, які нас підтримали, я зрозуміла, наскільки важливо популяризувати та розвивати такий благодійний напрямок. І хоча ми невелика компанія — це лише початок нашого соціально-відповідального розвитку." — Зоряна Пелех.
  Для нас дуже важливо, що ми можемо робити гарні справи з такою колосальною підтримкою.
  Це лише початок, тому, якщо Ви не змогли приєднатися до нас цього разу — слідкуйте за нашими соціальними мережами, ми обов'язково попередимо про наступну благодійну подію.

  Співпраця з фондом Tabletochki
  Місія фонду – створювати умови для якісної медичної, психологічної допомоги та повноцінного життя онкохворих дітей та їхніх родин в Україні під час та після лікування.
  Відтепер, працюючи з нами Ви також підтримуєте ініціативу допомоги фонду Tabletochki.
  На рахунок фонду
  буде направлятися
  % з кожної
  нотаріальної послуги
  % з кожної
  юридичної
  послуги
  Благодійний фонд "Zirka"
  Про фонд
  Основною і найважливішою метою створення благодійного фонду "Zirka" стало відновлення пам'яток архітектури, адже архітектурні пам'ятки — це спадщина нашого народу, яка і є найкращою ілюстрацією ходу всієї історії нашої країни.
  Ще з Cередньовіччя міста та народи ототожнювали себе з різними архітектурними спорудами, поряд з якими вони проживали. Такі порівняння актуальні і сьогодні: важко уявити Францію без Ейфелевої вежі, Британію без Біг Бену, а Нью-Йорк без Емпайер Стейт Білдінг. Так само і в Україні є велика кількість архітектурного надбання, яке транслює хід історії на теренах нашої країни. Але відсутність необхідного фінансування, байдужість людей та пасивна участь держави призводить до руйнування або повного зникнення пам'яток архітектури.
  Мета фонду
  Основна мета створення благодійного фонду "Zirka" — відновлення та реставрація пам'яток архітектури. Але це не кінцева мета. На сьогоднішній день особливого розвитку набуває сфера креативних індустрій. Що це поняття собою представляє? Креативні індустрії — це види економічної діяльності, що мають потенціал до створення доданої вартості та робочих місць через культурне (мистецьке) та/або креативне вираження, а їх продукти та послуги є наслідком індивідуальної творчості, навичок і таланту. Тому основною метою фонду є поєднання цих двох понять: відродження та креативність.
  Made on
  Tilda