Новини

Рада схвалила податкові пільги для великих інвестпроектів

Верховна Рада ухвалила зміни до Податкового та Митного кодексів, якими визначено порядок оподаткування суб'єктів господарювання, які реалізують інвестиційні проекти зі значними інвестиціями (проект № 3761 та № 3762).


До 1 січня 2035 року звільняються від оподаткування ПДВ операції з ввезення на митну територію України товарів, перелік та обсяги яких затверджуються Кабінетом Міністрів України разом із укладенням спеціального інвестиційного договору.

Звільняються від оподаткування податком на прибуток підприємств підприємства - інвестори зі значними інвестиціями протягом 5 послідовних років з дати подання заяви але не раніше дати подання такої заяви та дати введення в експлуатацію об'єкта, побудованого (щодо якого здійснено реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт) в рамках реалізації інвестиційного проекту.

Ставки земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності також можуть встановлюватися в розмірі меншому, ніж розмір земельного податку, встановленого рішенням відповідного органу місцевого самоврядування. Можливе звільнення від сплати земельного податку.

Також 1 січня 2035 року звільнено від оподаткування ввізним митом устаткування (обладнання), що ввозитиметься на митну територію України інвестором. При цьому таке устаткування (обладнання) повинно бути новим і виготовленим не раніше ніж за 3 роки до дати реєстрації інвестиційного проекту зі значними інвестиціями.Джерело: https://biz.ligazakon.net/news/201971_rada-skhvalila-podatkov-plgi-dlya-velikikh-nvestproektv
Made on
Tilda