Новини

У КМДА розповіли про особливості покупки апартаментів

Такі об'єкти, як апартаменти, з'явилися на українському ринку нерухомості відносно недавно. У пересічних громадян вони асоціюються з елітними квартирами, у яких панорамний вид з вікна і дизайнерський ремонт. Однак насправді у апартаментів є ряд особливостей, про які покупці такої нерухомості знають далеко не завжди.


Зверніть увагу, що апартаменти - нежитлова нерухомість. Вони можуть облаштовуватися в нежитлових приміщеннях, а містобудівні умови і обмеження значно менш суворі, ніж для квартир. Також їх частіше будують на територіях, не передбачених для житла. Буває, що такі приміщення взагалі розташовані на останніх поверхах офісних комплексів.

Інфраструктурні вимоги до апартаментів не є обов'язковими, зокрема забудовник може не забезпечувати жителів дитсадками, школами, лікарнями або іншими соціальними об'єктами. Їх не можна зареєструвати як місце проживання, адже вони не відносяться до житлового фонду.


Забудовникам вигідно будувати апартаменти з огляду на прості вимоги до такого виду нерухомості і дешевше споруди.


Для будівництва апартаментів в Департаменті містобудування та архітектури КМДА необхідно отримати містобудівні умови і обмеження на проектування нежитлового приміщення, як правило, громадської забудови.

Джерело: https://100realty.ua/news/v-kgga-rasskazali-ob-osobennostah-pokupki-apartamentov
Made on
Tilda