Новини

Супровід угод з нерухомістю: як і навіщо?

Як би ми не хотіли будувати свої відносини з партнерами лише на довірі, у будь-якій справі важливо знати про всі приховані моменти. Адже для того, щоб угоди проходили вдало, треба уникати всіх підводних каменів. І цей принцип є дуже важливим, коли справа стосується угод з нерухомістю. Саме в цьому напрямку Ви можете зустрітися з неприємними сюрпризами, такими як протизаконність угоди, відсутність прав на нерухомість або неправильна оцінка нерухомості.
Угоди з нерухомістю потребують великої кількості документів, які мають бути правильно оформлені, саме тому так важливо правильно підійти до вибору юридичної компанії, яка займатиметься цим питанням.

Чим конкретно займається юридична фірма у супроводі угод з нерухомістю?

Теоретично, всю діяльність юридичної фірми можна поділити на два великих блоки: правовий аналіз угоди та організація і супровід угод.
До правового аналізу угоди відноситься:
·       перевірка правовстановлюючих документів на нерухомість, їх законності;
·       аналіз матеріалів технічної інвентаризації;
·       перевірка, чи не обтяжена нерухомість арештом, забороною відчуження, сервитутами, чи немає інших причин, за якими операція може бути визнана незаконною;
·       перевірка наявності третіх осіб, що мають права на нерухомість.
До організації і супроводу угод відносяться:
·       підготовка документів, необхідних для здійснення угоди, включаючи організацію оцінки нерухомості;
·       складання проєкту договору за угодою, проєкту внесення змін до договору або підготовка його розірвання;
·       представлення інтересів клієнта під час переговорів з іншою стороною;
·       правовий аналіз документів, підготовлених іншою стороною угоди;
·       розробка законних схем оптимізації оподаткування операції.

За якою схемою відбувається робота з юридичною фірмою?

1.    Перш за все, важливо провести брифінг з клієнтом. Основною метою є визначення основних цілей та напрямків роботи. Для такої розмови краще обирати очну зустріч і лише в крайньому випадку телефонну розмову.
2.    Далі юридична фірма проводить повний збір інформації про нерухомість, яка є предметом угоди. На цьому етапі важливо оцінити всі ризики і проінформувати свого клієнта.
3.    Наступним етапом є підготовка всіх необхідних документів, до яких обов’язково має входити оцінка нерухомості. Також необхідно провести аналіз всіх документів іншої сторони.
4.    Юридична компанія стає представником Ваших інтересів на переговорах з іншою стороною, а також займається підготовкою договору про здійснення угоди.
5.    І останнім етапом є оформлення угоди та державна реєстрація.

Як обрати юридичну фірму?

 Як тільки Ви вирішили придбати нерухомість, перше, про що Ви маєте подумати – це фірма, яка займатиметься супроводом угод. Звичайно, найважливішими критеріями є великий досвід роботи, увага до дрібниць та знання певних тонкощів даної страви.
Коли мова йде про Law Office of Zoriana Pelekh, то всі умови, зазначені вище, виконуються у повному розмірі. Перевагою нашого офісу є постійна робота на якісний результат. Для нас важливим є кожен клієнт. Індивідуальність кожної справи, максимальна підтримка та вирішення усіх проблемних питань – основні цінності в нашій роботі. Тому Ви можете бути впевненними, що з Law Office of Zoriana Pelekh Ви завжди на крок попереду!


Made on
Tilda