Новини

Соціальна відповідальність: донорство крові

З того моменту, як глобалізація стала основним процесом розвитку людства, з’явилося розуміння важливості вирішення глобальних проблем. Тепер вже ніхто не залишається осторонь, адже кожен із нас – важливий елемент одного цілого. Такі цінності впливають як на окремих людей, так і на цілі бізнес-структури. Law Office of Zoriana Pelekh не є виключенням і відтепер починає свою програму соціальної відповідальності.


Основна наша мета не лише допомогти тим, хто цього потребує, а й залучити наших однодумців разом з нами робити добрі речі на користь людей. І почати ми б хотіли з донорства крові.
Навряд сьогодні можна знайти українця/українку, хто не чув про загрозу COVID-19 або не відчуває на собі наслідки карантину. Проте, банк крові відчує їх ще суттєвіше. Через введені обмеження та паніку навкруги, навіть активні донори не спішать здійснювати заплановані донації.
В умовах поширення вірусу проблема наявності донорської крові стає ще гострішою. Надзвичайно важливо, щоб здорові донори й надалі продовжували забезпечувати кров’ю тих, хто щоденно залежить від неї.
З виникненням нової загрози здоров’ю, відомі раніше не відступили: кров використовується для лікування захворювань, зокрема онкологічних. Кров потрібна жертвам, які отримали травми, спричинені нещасними випадками або стихійними лихами.
За інформацією Advancing Transfusion and Cellular Therapies Worldwide:
1.   Люди не ризикують заразитися COVID-19 через процес здачі або через переливання крові, оскільки респіраторні віруси, як правило, не передаються шляхом донації та переливання.
2.   Не було зафіксовано жодного випадку трансфузійної передачі двох інших коронавірусів, які виникали протягом останніх двох десятиліть (SARS, MERS-CoV).
Хто може стати донором та які є протипоказання, читайте далі інформацію з сайту https://donor.ua/

Це стосується кожного


На сьогоднішній день в Україні спостерігається нестача донорів: замість рекомендованої ВОЗ норми у 33 донори на 1000 осіб, нині в Україні на тисячу осіб припадає 12 донорів.
Цікавим є той факт, що навіть донорство однієї людини – це вагомий внесок.
Кожен третій житель нашої планети протягом життя потребує переливання крові. Загалом, в тілі дорослої людини є 5,5 л крові. За одну здачу крові у донора беруть 0,45 л крові, що є абсолютно безпечною дозою для людини і не викликає дискомфорту. Одна доза цільної крові донора може врятувати три людини. Тобто, кожен з нас може стати справжнім героєм для трьох пацієнтів всього за одну процедуру взяття крові.
Наша компанія розуміє важливість донорства і тому вважає за потрібне ініцюювати серед своїх працівників добровільну здачу крові. Приєднуйтеся і Ви до нас та давайте змінювати наш світ на краще!

Made on
Tilda