Новини

У Києві виписку з містобудівного кадастру тепер можна отримати онлайн

Щоб отримати виписку з містобудівного кадастру, кияни ще недавно мали проходити тривалу процедуру, подаючи документи безпосередньо через Департамент містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації. Однак тепер його можна отримати в режимі он-лайн.

Нещодавно Департамент містобудування та архітектури КМДА запустив процедуру отримання довідки (виписки) з сайту містобудівного кадастру в режимі онлайн. Цей документ використовується для багатьох цілей –  підготовка документації із землеустрою, будівельних паспортів, або щоб отримати інформацію про обмеження, які діють в межах певної території.
Довідку (витяг) з містобудівного кадастру (далі – витяг) отримують навіть правоохоронні органи при розгляді кримінальних справ.

Як раніше отримували виписку з Містобудівного кадастру:

1) Необхідно було завантажити заявку на отримання виписки з сайту або написати її в довільній формі. Після цього тільки в спеціально призначені дні (вівторок і четвер) залишити заявку в Департаменті, яку можна кинути в спеціальний ящик або віднести до канцелярії.
2) Через 2 дні заявнику необхідно було зателефонувати до канцелярії Департаменту, щоб дізнатися номер зареєстрованої заяви.
3) Готовий витяг можна було отримати тільки в паперовому форматі, попередньо звернувшись до Департаменту, щоб дізнатися про стан готовності документа.
4) При отриманні виписки при собі необхідно було мати документи, що засвідчують особу або довіреність з паспортом.

Як отримати зараз виписку з містобудівного кадастру в Києві

Зараз же заявнику взагалі не потрібно виходити з дому, щоб отримати виписку з кадастру. Достатньо лише мати ЕЦП або Bank ID, щоб заповнити і відправити заявку з сайту містобудівного кадастру. Також на сайті міститься детальна інструкція, як отримати дану послугу, що допомагає заявнику зменшити час подачі заявки.Джерело: https://100realty.ua/news/v-kieve-vypisku-iz-gradostroitelnogo-kadastra-teper-mozno-polucit-onlain-razasnenie-kgga
Made on
Tilda