Новини

З чого почати новий бізнес?

Актуальна тема — відкриття власного бізнесу. Все більше людей замислюються над тим, як стати приватним підприємцем, започаткувати свою справу та при цьому не поповнити статистику закритих бізнесів.

Тому сьогодні ми вирішили поставити кілька питань щодо відкриття власної справи юристу Офісу Зоряни Пелех — Юлії Фетько.

image

— Юлія, скажіть, будь ласка, чому люди все більше хочуть стати приватними підприємцями і в чому перевага власного бізнесу?

— Важко виділити одну причину, яка б характеризувала прагнення до створення власної справи у всіх підприємців одночасно. Різним людям подобаються різні речі. Але в будь-якому випадку, можна сказати, що створення власного бізнесу — це реалізація певної мрії. Хтось бачить перевагу у можливості "зробити все по-своєму", дехто просто націлений на реалізацію стартапу, а для когось велика мрія — створити транснаціональну компанію. Так само і з перевагами — для кожного вони свої. Та варто зазначити, що будь-який бізнес — це велика відповідальність, де обов'язок вирішення всіх важливих питань лягає на плечі підприємцю. Саме це часто стримує людей перед відкриттям своєї справи.

— А який бізнес можна вважати найуспішнішим в Україні?

— Успіх у будь-якій справі залежить від великої кількості факторів: починаючи від правильно оформлених документів і закінчуючи вибудовуванням комунікації зі споживачами. Якщо брати статистику, то відповідно до даних Держстату найбільша кількість суб'єктів господарювання (юридичних осіб та фізичних осіб підприємців) в таких сферах, як оптова та роздрібна торгівля, промисловість, інформація та телекомунікації. Але ці дані ніяк не вказують на успішність бізнесу в даних сферах. Це скоріше ілюстрація того, що в торгівлі, промисловості та телекомунікацях легше вийти на ринок і почати свою справу. Та обирати напрямок свого бізнесу варто не за даними статистики, а відповідного до своїх знань, навичок та прагнень.

— З якими проблемами можна зіштовхнутися на перших етапах створення бізнесу?

— Як тільки людина планує створити власну справу, вона відчуває неймовірний стрес від розуміння того, що тепер їй доведеться все робити самій. Але головне пам'ятати: найважче перші декілька місяців. Особливо, коли справи стосуються реєстрації ФОП та інших юридичних осіб з урахуванням всіх юридичних аспектів. Та тут важливо обрати надійних партнерів. Наші юристи в Офісі Зоряни Пелех мають колосальний досвід в реєстрації бізнесу, включаючи підготовку проектів установчих документів, супроводження угод, надання правових аудитів під час ведення господарської діяльності та й взагалі в усіх необхідних для відкриття та діяльності бізнесу юридичних процедурах. Ми завжди націлені на ефективну співпрацю, в якій найкращим показником є бажаний результат. Хочу порадити підприємцям якомога більше читати, дивитися та аналізувати, не поспішайте з висновками після перших невдач і просто робіть наступні кроки.
Made on
Tilda